logo logo

Wspaniałe okna nabyte na raty

Od jakiegoś czasu razem z partnerką chcieliśmy zamontować nowe okno w niewielkim pomieszczeniu. Albowiem stare, które mieliśmy dotychczas były niezbyt szczelne zaś przy niekorzystnej aurze w pokoju czuło się zbyt zimno.

Uznaliśmy, że wymiana naszych okien będzie najdogodniejszym założeniem, gdyż w wyniku tego oszczędzimy na nagrzewaniu mieszkania. Rezydujemy w Gdańsku, stąd pragnęliśmy żeby wytwórca okna mieścił się niedaleko Gdańsk. Zasiadłem zatem do tableta i w internecie wyszukiwałem należytych fabryk, które oferują okna. Znalazłem takową instytucję na stronie www oknaoptimus.eu. Już wcześniej obiło mi się coś o uszy o tej firmie, a zatem wiedziałem, iż będzie to przedsiębiorstwo z wieloletnim stażem w ów specjalności. Nie dywagowałem za długo po kilku minutach przekręciłem pod wybrany numer telefonu. W toku dyskutowania z sekretarką firmy ustaliłem datę przyjazdu by dokonać pomiary okien. Później przedłożyłem swoje żądania. Nazajutrz dotarł do nas pracownik a następnie zmierzył okna. Byłem zobowiązany wyczekiwać 4 tygodnie do czasu kiedy przyjedzie ekipa z nowymi oknami, które miały być założone w mym salonie. Po tym czasie, w środę przyjechali fachowcy, którzy wyłożyli poprzednie ramy okienne i zaczęli wstawianie nowych okien. Zamiana zaszła efektywnie, stąd wieczorkiem mogłem obserwować jej rezultat. Okna były niezwykle ładne, swobodnie się otwierały i co więcej okazały się być szczelne.

Oszczędzamy na grzaniu lokum

Posiadamy nieduże mieszkanie, toteż ciepłe powietrze bez trudu uchodziło przez nieszczelne okno. Po zamontowaniu nowych, w pokoju jest ciepło i zacisznie. Jesteśmy radzi, że postawiliśmy na zakup okien. Instytucja Optimus wydaje się warta do zareklamowania. Posiada niezmiernie ciekawą propozycję na okna. Ceny wydają się niewielkie a ponadto mogliśmy uregulować wszystkie koszty w formie ratalnej. Wstawianie okien zajmuje mało czasu, natomiast za sprawą charakterystycznej budowie będą niezwykle hermetyczne i bez trudności można je otworzyć. Oprócz tego zakupiliśmy rolety antywłamaniowe, które nałożono wraz z instalacją nowych ram okiennych. Doświadczona załoga pracowników oraz niezwykły sortyment produktów powodują, iż obecnie śmiało mogę polecić ową instytucję moim bliskim.

bottom